HAKKIMIZDA

Doku Bilgi ve İletişim Teknolojileri, 20 yıllık sektör deneyiminden aldığı sorumluluk bilinci ve özgüven ile ülkemize ve ekonomimize hizmet etmeyi, sektörde yeniliklere imza atmayı ve sürdürülebilir başarıyı ilke edinmiştir.

DOKU’NUN VİZYONU

Müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, sorumluluğunu bilen, ulaşılabilirlik ve özveri ilkeleriyle yola çıkmıştır. Tüm müşterilerine yeni teknolojiler sunarak bireysel ve kurumsal gelişimlerini desteklemenin ülkemize ve dünyamıza olumlu katkıları olacağı inancındadır.

DOKU’NUN MİSYONU

Yetkin personeli ile kaliteli ürünleri birleştirerek kusursuz bir hizmet taahhütü veren Doku Bilgi ve İletişim Teknolojileri, müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak benimsemiştir. İş ortağı olarak adlandırdığı müşterilerin beklentilerini doğru algılayarak onlara analitik çözümler sunmak temel felsefesidir. İletişim, teknoloji ve kaliteli ürün bileşenlerini bir araya getirerek müşterilerin beklentilerine en hızlı ve doğru şekilde cevap vermek amacı güder. Değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek aynı paralelde sorunsuz bir deneyim sunmayı hedeflemektedir.